آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
فرمانده سپاه فجر خبر داد:
سردار غیاثی گفت: طرح هایی نظیر توسعه صنایع تبدیلی در مناطق محروم شیراز، مقابله با باندهای ترویج ابتذال فرهنگی و برخورد با باندهای توزیع مواد مخدر توسط قرارگاه شهید اسکندری اجرا خواهند شد.
به گزارش تنویر، نشست شورای عالی بسیج صدا و سیمای فارس با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر و سید محمد تقی سهرابی رییس صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد.

سردار غیاثی در ابتدای صحبت هایش در این مراسم با گرامیداشت مقام شهدای مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام)، گفت: راه دستیابی به سعادت از مسیر شهادت می گذرد و ملت ایران با آگاهی و بصیرت نسبت به شرایط روز همواره اقدام به موقع و بِهنگام داشته اند.

وی با بیان اینکه دهه چهارم انقلاب اسلامی دهه پیشرفت و توسعه است، گفت: برای انتقال پیام انقلاب اسلامی، تعریف و ساختارسازی رسانه ها بر اساس مفهوم رسانۀ تراز انقلاب اسلامی بسیار مهم است، امروز ایران اسلامی بعنوان کشوری با اقتدار دارای نفوذ معنوی در سایر کشورها و محور انسجام جهان اسلام است.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: امروز در عرصه جنگ نرم فرهنگی نه تنها در موضع انفعال نیستیم بلکه موضع ملت ایران یک موضع فعال و از روی اقتدار است که با ایستادگی و استقامت همه توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کرده است و موجب گرایش سایر ملت ها به الگوی انقلاب اسلامی شده است.

وی با اشاره به عملیات موشکی لیله القدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: این عملیات تاثیرگذاری سپاه در میدان عمل را نشان داد و این پیام را به استکبار جهانی مخابره کرد که سپاه آمادگی دارد به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) دشمن را در عمق کشورهایشان  مورد هدف قرار دهد.

سردار غیاثی  با بیان اینکه انتظار راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از رسانه ها : دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی " است، گفت: حاکم شدن گفتمان انقلاب اسلامی در رسانه ها، پایبندی به مبانی و ارزش های انقلاب اسلامی، پایبندی به اسلام ناب محمدی (ص) در مقابل اسلام آمریکایی و سکولار، محور بودن مردم، پیشرفت و تکامل بدون انحراف، حمایت از محرومان، استقلال سیاسی، ترویج سبکِ زندگی اسلامی - ایرانی، پرهیز از محافظه کاری و همت بلند برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی شاخصه های رسانۀ تراز انقلاب اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: رسانۀ انقلابی بر مبنای تقوای دینی و سیاسی در برابر اقدامات بد خواهان و دشمنان انقلاب اسلامی دارای حساسیت بوده و در موضع فعال قرار دارد.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به تشکیل قرارگاه امنیتی - اجتماعی و محرومیت زدایی شهید اسکندری در شیراز، گفت: علاوه بر فعالیت های محرومیت زدایی و فرهنگی طرح هایی نظیر توسعه صنایع تبدیلی در مناطق محروم شیراز، مقابله با باندهای ترویج ابتذال فرهنگی و برخورد با باندهای توزیع مواد مخدر توسط قرارگاه شهید اسکندری اجرا خواهند شد و در این مسیر هرگز متوقف نخواهیم شد.

سردار غیاثی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار شورای فرهنگ عمومی در سیاست گذاری و برنامه ریزی برای حوزۀ فرهنگ در استان فارس، گفت: سپاه فجر و بسیج فارس در طرح های فرهنگی براساس مبانی انقلاب اسلامی نقش پذیر هستند و مدیران ارشد استان نیز باید نسبت به برگزاری جلسات این شورا با دستور کار انقلابی در حوزۀ فرهنگ توجه بیشتری داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر: