دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
berooz
۱۴:۲۶:۵۷
کد خبر: ۱۱۸۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
بیانیه 13 آبان

متن بیانیه 13 آبان:

*13 آبان آغاز فروپاشي سلطه آمريكا بر جهان بوده و اوج استكبارستيزي و بصيرت ملت ايران را نمايان كرده است و برای همیشه به عنوان سمبل مقاومت ملت بزرگ ایران جاودانه است.

«آمریکایی‌ها 40 سال است برای مبارزه با ملت ایران هزینه‌ می‌کنند، اما نه تنها فایده‌ای نبرده‌اند بلکه خود در حال فروپاشی هستند.

آمریکایی‌ها از 40 سال پیش تا کنون هر نقشه‌ای در غرب آسیا کشیده اند، نقش بر آب شده است. آنها مسبب اصلی خنثی شدن نقشه ‌های خود را ملت ایران می‌دانند. به همین دلیل هیچ وقت نظام جمهوری اسلامی و اقتدار ملت ایران را به رسمیت نشناختند و بر آن تیغ توطئه و تجاوز کشیدند.

ایران اسلامی با اقتدار کامل تا چند ماه دیگر 40 سالگی خود را جشن می‌گیرد. مردم ایران با همه وجود در این 4 دهه دست نیرومند الهی را در صیانت از انقلاب، بالای سر خود احساس می‌کنند.

اینک در آستانه روز مبارزه با استکبار جهانی ملت بزرگ ایران بیش از پیش شاهد بروز دشمنی های شیطان بزرگ و ایادی آن در راه جلوگیری از پیشرفت های شگرف جمهوری اسلامی ایران است؛ که تشدید تحریم ها در جبهه اقتصادی یکی از آخرین حربه‌های ناکارآمد آنان است که به فضل الهی و با مقاومت ملت ایران و تدبیر مسئولان این دسیسه نیز به فهرست بلند ناکامی دشمنی‌های آمریکا با ایران اضافه خواهد شد.

بسیج جامعه پزشکی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر یوم الله 13 آبان و تسلیت اربعین سید الشهداء (ع)، ملت فهیم و قدرشناس و به خصوص جامعه پزشکی ایران اسلامی را به حضور پرشور و گسترده در تظاهرات ضد استکباری این روز فرا خوانده، از دولتمردان و سران محترم سه قوه می خواهد تا با وحدت و هماهنگی میان مردم ، ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا و استکبار جهانی، نفی القائات دشمنان در خصوص ناکارآمدی نظام، حفظ استحکام درونی نظام و پایه های اصلی نهضت اسلامی، حفظ فرهنگ دینی و ملی، تقویت اعتمادبه نفس ملی، پرداختن به ابتکار، خلاقیت، نوآوری در علم و فناوری حول رهنمودهای مقام معظم رهبری هرگونه توطئه دشمنان خارجی و داخلی و نیز تحریم های سازمان یافته را با بهره گیری از اقتصادی مقاومت به بهترین شکل خنثی نمایند و با طنین شعار مکتبی مرگ بر آمریکا، بار دیگر شعار جاودانه هیهات من الذله  حسین (ع) را مصداقی دوباره ببخشند.»

انشاءالله

ما بسیجیان جامعه پزشکی استان فارس نیز،باری دیگر با آرمانهای امام،شهداء و انقلابمان بیعت کرده و همگام و هم صدا با سایر هموطنان عزیزمان، با مشت های گره کرده خشم و انزجار خود را از مستکبران ،ستیزه جویان ، کودک کشان و حامیان اصلی تروریست، به جهانیان اعلام کرده و حماسه حضور دیگری را رقم خواهیم زد.

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس

وعده ما: یکشنبه 13 آبان 

نام:
ایمیل:
* نظر: