جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
berooz
۱۷:۲۱:۰۶
آخرین اخبار
گزارش
ضد عفونی مدارس شرق شیراز
کانون بسیج فرهنگیان کمیل
boletضد عفونی مدارس شرق شیراز
تبریک  هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
تبریک به رئیس اداره آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان
boletتبریک هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
کد خبر: ۱۲۲۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز از اعزام هزار دانش آموز به راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
به گزارش تنویر، سرهنگ مرتضی خسروانی ظهر سه شنبه در مراسم اعزام دانش‌آموزان شیراز به راهیان نور ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: راهیان‌نور بهترین و ارزشمندترین فرصت برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار است.

خسروانی با تاکید بر اینکه نسل جوان ایران اسلامی باید با ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به خوبی آشنا شوند، ادامه داد: همه ما باید این لحظه‌ها را برای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا انقلاب، دفاع مقدس و شهدای حرم غنیمت بشماریم.

فرمانده ناحیه سپاه احمد بن موسی (ع) افزود: راهیان‌نور حرکتی عظیم برای حفظ ارزش‌های والای شهدا و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهی برای مقابله با تهاجمات همه جانبه فرهنگی استکبار علیه نسل جوان است.

وی به راه‌های مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن پرداخت و خاطر نشان کرد: تهاجمات فرهنگی استکبار جهانی به شیوه‌های مختلف در کشور وجود دارد که یکی از راه‌های مقابله توجه به فرصت بزرگ راهیان‌نور است.

خسروانی با بیان اینکه امروز هفت اتوبوس از دانش‌آموزان پسر متوسطه با ظرقیت ۲۵۰ نفر به راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند یاد آور شد: این اردو سه روزه بوده و از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندرود، کربلای ۴ و والفجر ۸ دیدن خواهند کرد.

فرمانده ناحیه سپاه احمد بن موسی (ع) شیراز با اشاره به اینکه در مرحله اول نیز ۴۵۰ دانش آموز به این مناطق اعزام شدند، گفت: در مجموع ۱۰۰۰ دانش‌آموز به راهیان‌نور در مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: