جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
berooz
۱۶:۴۸:۰۶
آخرین اخبار
گزارش
ضد عفونی مدارس شرق شیراز
کانون بسیج فرهنگیان کمیل
boletضد عفونی مدارس شرق شیراز
تبریک  هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
تبریک به رئیس اداره آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان
boletتبریک هفته معلم به رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 حوزه های بسیج دانش آموزی
کد خبر: ۱۲۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
فرمانده حوزه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد:
در راستای کمک به قشر آسیب پذیر جامعه خصوصا گروه های آسیب دیده از موضوع انتشار ویروس کرونا، حوزه دو مقاومت بسیج امام حسن مجتبی علیه السلام شیراز اقدام به برگزاری رزمایش بزرگ کمک مومنانه در سه مرحله نموده است.

آغاز رزمایش بزرگ کمک مومنانه توسط بسیجیان شرق شیراز در سه مرحله

در راستای کمک به قشر آسیب پذیر جامعه خصوصا گروه های آسیب دیده از موضوع انتشار ویروس کرونا، حوزه دو مقاومت بسیج امام حسن مجتبی علیه السلام شیراز اقدام به برگزاری رزمایش بزرگ کمک مومنانه در سه مرحله نموده است.
سید محسن هاشمی فرمانده این حوزه بسیج با بیان اینکه این رزمایش به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت، مرحله نخست آنرا به جمع آوری کمک های مردمی و خیریه ها، شناسایی اقشار هدف جهت کمک و اهدای خون دانستند که از روز ۲۸ فروردین تا سوم اردیبهشت انجام گردید و شاهد سیل کمک های مردمی، اهدای خون و شناسایی اقشار هدف با حضور بسیجیان و گروه های جهادی بودیم.
ایشان ضد عفونی کردن مجتمع های مسکونی، معابر پر تردد، پمپ بنزین و پمپ گاز های شرق شیراز را از جمله اقدامات روزانه در طول رزمایش دانستند که در مرحله دوم با تاکید بیشتری صورت می گیرد تا در کنار افتتاح و افزایش ظرفیت سه کارگاه بزرگ تولید ماسک کاملا بهداشتی بتواند از گسترش ویروس کرونا جلوگیری نماید.
فرمانده حوزه بسیج امام حسن مجتبی علیه السلام ضمن اشاره به توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین مناطق هدف در شرق شیراز، آنرا مرحله سوم رزمایش دانستند که مقرر شده تا با کمک معاونت بسیج سازندگی ناحیه احمد بن موسی(ع) مرهمی بر دردهای کسانی باشد که در این اوضاع اقتصادی دچار مشکل شده اند.
ایشان در پایان ضمن اشاره به برنامه های آتی بسیج سازندگی رده تحت فرماندهی خویش، شاخص ترین این برنامه ها را ایجاد دفتر دائمی مشاوره اقتصاد مقاومتی جهت مشاوره و راهنمایی مشاغل خرد و نوپا دانستند که ان شاءالله در زمینه های تبلیغات، بازار فروش، طرح های توجیهی و سرمایه گذاری ها مشاوره های تخصصی و رایگان ارائه می دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر: